Triatlon Mělník 2018

23.07.2018 18:32

Triatlon Mělník 2018

Po roční pauze byl opět tradiční závod triatlon Mělník zařazen do itineráře závodů Českého poháru v krátkém triatlonu a zároveň s tím i do termínovky závodů určených pro začínající triatlety – Můj první triatlon.

Závod byl rozdělen na 2 depa. Cyklistické depo u vodní plochy nedaleko Mělníku a běžecké depo v zázemí závodu poblíž náměstí u místního kostela.

Plavání bez neoprenů, cyklistická část s povoleným draftingem, tekže se rozhodovalo na závěrečném běhu, který byl řádně kopcovitý a značně rozdělil startovní pole všech kategorií.

Startovalo se už od 10 hodin dopoledne nejdříve dětskými kategoriemi, z kterých se postupně přecházelo na starší kategorie, závod Open a hlavní závod Českého poháru v krátkém triatlonu a MČR "Age groups" se startem v 15:15.

Distance hlavního závodu odpovídaly klasickému sprint triatlonu = 0,75 – 20 – 5km.

Mezi muži zvítězil Jan Čelůstka a mezi ženami Jitka Rudolfová.

Kompletní výsledky zde:

http://www.czechtriseries.cz/results/race/3498


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing