TRIATLONMÁNIE NA HAMRMANOVI

18.07.2017 14:10

TRIATLON JAK MÁ BÝT - SUPER ATMOSFÉRA NA LETOŠNÍM HAMRMANOVI

Hamrman 70.3. - Hamrman Sprint - Hamrman Sprint (Český pohár) - Hamrman Hobby, to je výčet závodů, které se uskutečnily o víkendu 15.-16.7.2017 na Hamerském jezeře v Libereckém kraji.

Rozmary počasí, rekordní počet účastníků, desítky různých kategorií a vesměs spokojení sportovci, to je jen výčet událostí na letošním Hamrmanovi. Tým kolem Jana Kubeše se dokázal poprat jak s nepříznivým sobotním počasím, tak s nabitým nedělním programem, kdy byly v jednu chvíli na trati všechny tři kateogorie čítající celkem bezmála 300 účastníků.  

Hamrman tak patří mezi nejvydařenější podniky této sezóny a náš seriál Můjtr1atlon v příštím roce rád znovu zavítá do Hamru na Jezeře, moc se nám tam líbilo :) 

Výsledky a fotky z celého víkendu na www.hamrman.cz. 


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2019, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing