TT Pardubice

05.09.2018 14:05

TT Pardubice

Jedním ze závěrečním triatlonových závodů tuzemské sezóny byl triatlon u Lázní Bohdaneč (Pardubický kraj).

Startovalo se na distancích netradičního sprint triatlonu (0,6-26-6km).

Jedna z nejčistších vodních ploch při závodech v ČR a to písník Hrádek, teplota vody 25 stupňů a tudíž plavecká část bez neoprenů.

Cyklistická část bez povoleného draftingu, což znamená, že byla zakázána jízda v háku, profil cyklistiky rovinatý. Běh také rovinatý, kombinace asfaltu a zpevněné lesní cesty.

Z pohledu začátečníků uvažujících o startu na tratích polovičního Ironmana v příštím roce to byl vhodný závod. Vhodný z toho důvodu, že ten, kdo startuje příští rok na Czechmanu tak ocení, že TT Pardubice probíhá na stejné vodní ploše i podobných tratích jako závod ve středním triatlonu Czechman. I z tohoto důvodu využila řada triatletů začátečníků tento závod jako testovací závod před tímto závodem v příštím roce.

Rekordní účast okolo 200 startujících, nakonec i přes velmi nepříznivou předpověď se vydařilo i počasí a závod probíhal za oblačné až polojasné oblohy.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing