Valachyman

07.08.2018 23:45

Valachyman

Krátký terénní triatlon "skrytý" před zraky českých závodníků byl pro nás docela velkým překvapením. Mezi závodníky z Moravy zřejmě známá záležitost, ale v Čechách se o této akci moc neví a je to škoda.

Jedno z nejlepších zázemí v seriálu závodu M1T. Čisté jezero Balaton s kvalitním zázemím obklopené lesy. Počet startujících ve všech kategoriích se blížil k 800, což je číslo, které je podobné jednomu z nejznámějších českých závodů ve středním triatlonu – Czechmanu.

Na Valachymanu se však závodí na horských kolech a pouze ve vzdálenostech kratších než jsou oficiální distance sprint triatlonu. Závod také velmi dobře zvládnutý organizačně. Oddělené sekce pro závodníky a pro turisty, kteří se přijeli na víkend vykoupat, takže nedocházelo ke kolizím.

I vzhledem k počtu startujících v hlavním závodu byl start na menším jezeře intervalově po jednotlivcích.

Ideální závod pro triatlety začátečníky, kteří můžou vzít na závod i děti (počet dětí startujících na Valachymanu bylo okolo 350) a zároveň spojit závod s možností následné dovolené v místním resortu.

Více zde: www.valachytour.cz

Michal V.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing