Víkend 9.-10.9. nabízí hned dvě akce zařazené do seriálu Můj první triatlon

08.09.2017 09:09

O nadcházejícím víkendu můžete vyrazit hned na dva vybrané závody seriálu MŮJ PRVNÍ TRIATLON. Prodlužte si triatlonovou sezónu a zažijte plnou adrenalinu a zábavy při Vašich triatlonových závodech, přejeme Vám hodně úspěchu a prožitků!

V sobotu 9.9. startuje již delší dobru vyprodaný MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ, neboli terénní triatlon pro každého. Již v 9:20 hodin dopoledne startují dětské kategorie, odpoledne pak ve 14 hodin čeká přes 300 závodníků pohodový závod s distancemi 0,5 km plavání, 15 km horské kolo a 5 km běh. Propozice a časový harmonogram je ke stažení ZDE.

Také pro nedělní závod 10.9. inSPORTLINE Skleněný muž 2017 se již hezky plní startovní listina. Akce s koná v Moravskoslezkém kraji a stále je možné se přihlásit i na místě nejpozději 1 hodinu před startem. Detaily k závodu jsou k náhledu na letáku akce, který vám přinášíme níže.

 


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing