Využijte možností venkovních tréninků.

21.10.2020 10:36

Využijte možností venkovních tréninků.

Bohužel musíme konstatovat, že triatlonová závodní sezóna roku 2020 pravěpodobně skončila, protože současná koronavirová situace a neustále se měnící a stupňující omezení aktivit v podstatě znemožňují pořádání jakýchkoli sportovních a společenských akcí. I kdyby se situace nějak zásadně změnila k lepšímu, nelze příliš očekávat, že by se některý z pořadatelů chtěl ještě vydat na nejistou cestu přípravy akce, jejíž uspořádání mu může být znemožněno v podstatě ze dne na den.

Ze stejného důvodu bylo rozhodnuto i o tom, že se letošní slavnostní vyhlášení Českých pohárů odloží na zatím neurčený termín. Stejně tak se zatím odkládá plánovaný triatlonový Galavečer, na kterém jsme měli oslavit letošní 40.narozeniny triatlonu v České republice.

Zatím, a to platí opravdu pouze v tento moment, kdy jsou psány tyto řádky, je možno realizovat podzimní část přípravy alespoň v částečně omezeném režimu na venkovních sportovištích.

Snažte se všichni využít této možnosti k absolvování běžeckých a cyklistických objemových tréninků. Jednak vůbec není jisté, že tato možnost bude platit i v následujících dnech, za druhé se vám všechny naběhané a naježděné kilometry bohatě vrátí při dalším zkvalitňování a zvyšování tréninkové zátěže před začátkem další sezóny.

Držíme vám všem palce, vydržte zdraví a s pozitivní myslí i v těchto náročných dnech!

Sledujte aktuální informace, které Česká triatlonová asociace uvěřejňuje na stránkách www.triatlon.czwww.czechtriseries.cz.

mujprvnitriatlon.cz


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing