Z Mácháčského pohodáře se stává kultovní triatlonová akce

15.09.2017 13:00

Z Mácháčského pohodáře se stává kultovní triatlonová akce

Na sobotní závody se za celý den postavilo cca 450 pohodářů od 1 do 70 let, všem patří velký obdiv. V neděli jako doplňkový závod pak sebralo odvahu solidních 17 štafet a závod měl opět tu správnou pohodovou atmosféru.

Dle vyjádření organizátorů nastoupilo do hlavního závodu nakonec 290 účastníků a dětských závodů se zúčastnilo 97 dětí. Byl připraven také překážkový běh pro ca. 60 benjamínků, takže na Mácháči si o minulém víkendu opravdu přišli všichni na své.

Na webu http://www.triatlonmachac.cz/ jsou již fotky i výsledky ze závodu, připravuje se i video a byl oznámen také termín jubilejního 10.ročníku, který se bude konat na stejném místě v sobotu 8.9.2018.

Jen více takových závodů pro opravdové hobbíky, děkujeme pořadatelům a smekáme klobouk!

Tým Můj první triatlon


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing