Vybavení na běh

Po sesednutí z kola absolvuje závodník závěrečnou disciplínu, běh.

Vybavení pro běh není nijak zvlášť specifikováno. Závodník v depu odkládá cyklistickou přilbu a přezouvá se do běžeckých treter, resp. do jakékoli obuvi, která je vhodná pro běh. Pokud sportovec absolvoval cyklistiku s normálními pedály a v maratonkách, může v této obuvi pokračovat i na běhu. V některých případech se stává, že závodník absolvuje běžeckou část závodu i bos. I to je možné, neboť to pravidla nezakazují, nebývá to však časté a ani se toto řešení nedoporučuje.

Otázku použití ponožek jsme řešili v sekci o vybavení na cyklistiku.

Opět je možno použít sportovní, resp.jakékoli brýle, častým doplňkem je i lehká běžecká kšiltovka či šátek.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing